صفحه اصلی
درباره ما
آرشیو اخبار
تماس با ما
معرفی خدمات
درخواست حمل بار
نمایندگی ها
آگهی ها
مقررات حمل بار
اخبار
تماس با ما
انتخاب زبان

 

مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی کارکنان راه‌آهن مسیر جنوب ساعاتی پیش بازگشایی و سیر قطارهای باری در این محور از سر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید رسولی افزود: جاری شدن سیل، رانش زمین و آبشستگی زیر خطوط ریلی در چند نقطه از محور جنوب، باعث مسدود شدن این مسیر شده بود که خوشبختانه با تلاش بی‌وقفه همکاران این مسیر بازگشایی شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: به علت مسدود شدن محور جنوب در استان‌های لرستان و خوزستان تردد قطارها در این محور متوقف شده بود و این باعث انباشت واگن‌های باری در این مسیر شد که هم اکنون تردد قطارهای باری در این محور آغاز شده است.

مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: پس از عبور قطارهای باری موجود در محور، با اعلام فروش بلیط سیر قطارهای مسافری نیز در این مسیر از سر گرفته خواهد شد.

رسولی ضمن تقدیر از زحمات تلاش‌های پرسنل شریف و زحمت‌کش راه‌آهن گفت: همکاران راه‌آهن با تلاش بی‌شائبه در کم‌ترین زمان ممکن و در شرایط بسیار سخت توانستند نسبت به ترمیم و مقاوم‌سازی خط‌آهن در نقاط آسیب دیده اقدام کنند.

منبع: تین نیوز

۱۳۹۸/۰۲/۰۷ ساعت ۱۰:۲۲ تعداد بازدید ۴۸۰