صفحه اصلی
درباره ما
آرشیو اخبار
تماس با ما
معرفی خدمات
درخواست حمل بار
نمایندگی ها
آگهی ها
مقررات حمل بار
اخبار
تماس با ما
انتخاب زبان

حمل بار توشه و خودرو

 

این شرکت با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده و در اختیار داشتن انبارهای مسقف در سراسر شبکه ریلی کشور آماده ارائه خدمات با هزینه مناسب به مشتریان محترم میباشد.

برای تولیدکنندگان و صاحبان کالاهای عمده تخفیفات مناسبی در نظر گرفته شده است.

توشه اصطلاحاً به بار همراه مسافر اطلاق می‌شود. در این سرویس که از سال 1372 توسط شرکت راه آهن حمل و نقل و نقل انجام می شود صاحبان کالا می‌توانند بارهای خود اعم از وسایل منزل، محصولات تجاری و صنعتی و خودرو و ... را از نقطه ای به نقطه دیگر در داخل کشور ارسال نمایند.

حمل ونقل توشه بصورت ترکیبی (قطار - کامیونت) بوده که بصورت کلی ایمن ترین روش حمل ونقل میباشد . علاوه بر این کلیه بارها با پرداخت مبلغ اندکی، بیمه شده و مشتریان عزیز میتوانند از تحویل بار خود به این شرکت اطمینان کامل داشته باشند.

همچنین این شرکت با استفاده از واگنهای مخصوص، امکان حمل انواع خودرو سواری مسافرین را در مسیرهای مختلف ریلی دارا می باشد. کلیه بارها و خودرو های در حال حمل با پرداخت مبلغ اندکی بیمه بوده و مشتریان می‌توانند از جبران هر گونه خسارت وارده به بار اطمینان کامل داشته باشند.


واگنهای مخصوص بار توشه و حمل خودرو با برنامه ریزی انجام شده بطور روزانه همراه با قطارهای مسافری اعزام می‌گردند، که به این ترتیب بار و خودرو در اسرع وقت به مقصد ارسال خواهد شد.
همکاران ما در صورت تماس از جانب مشتری در اسرع وقت به منزل یا محل کار مشتری مراجعه نموده، بار را تحویل گرفته و در مقصد به آدرس مورد نظر تحویل خواهند داد.

۱۳۹۵/۰۳/۲۹ ساعت ۱۲:۰۶ تعداد بازدید ۳۷۰۶۸