صفحه اصلی
درباره ما
آرشیو اخبار
تماس با ما
معرفی خدمات
درخواست حمل بار
نمایندگی ها
آگهی ها
مقررات حمل بار
اخبار
تماس با ما
انتخاب زبان

حمل و نقل بین المللی و ترانزیت

 

شرکت راه آهن حمل و نقل در زمینه حمل بین المللی با توجه به امکانات موجود و در حال گسترش خود و بر اساس توافقنامه های منعقده، کلیه خدمات مربوط به حمل انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی را از ایستگاه ها و مبادی مرزی کشور به کلیه ایستگاه های راه آهن کشورهای آسیای میانه، روسیه، اکراین با تعرفه SMGS و ترکیه، سوریه و عراق و کشورهای حوزه دریایی بالتیک برابر تعرفه های TEA انجام میدهد.

 

 

این شرکت نماینده انحصاری شرکت SIGIS کشور لتونی در ایران میباشد.

 

 همچنین این شرکت از سال 1385 همکار شرکت ترانس گروپ ازبکستان میباشد.

 

لذا این شرکت در حمل و نقل بین المللی کالا، خدماتی از قبیل انجام تشریفات گمرکی مرز سرخس و اینچه برون، ارائه بن تضمین گمرکی، اخذ مناسب ترین نرخ حمل و کد کرایه مسیر از اکسپیدتور طرف قرارداد خود، رهگیری و تریسینگ واگنها در قلمرو کشورهای آسیای میانه بصورت روزانه، صدور بارنامه بین المللی SMGS و عملیات فورواردری در قلمرو کشور ایران را ارائه مینماید.


در این راستا شرکت، آمادگی انعقاد قراردادهای حمل ریلی از مبدا ایران به کشورهای CIS و بالعکس با تضمین تامین انواع واگن مورد نیاز را دارد. صاحبان کالا می توانند برای صادرات، واردات و ترانزیت محصولاتشان به صورت درازمدت و بدون وقفه، برنامه ریزی نموده و با اطمینان خاطر نسبت به انعقاد قرارداد بین المللی اقدام نمایند. 

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ساعت ۰۹:۱۱ تعداد بازدید ۲۳۶۴۲